Turystyka

Blog w którym znajdziesz bardzo dużo informacji podróżniczych

Atrakcje turystyczne nad Bałtykiem

plaża

W Informacji turystycznej dowiedzieliśmy się, że nie ma żadnych problemów ze znalezieniem noclegów w Rewalu. Baza noclegowa w Rewalu jest doskonale rozwinięta. W ostatnich  latach powstało tu wiele hoteli, pensjonatów oraz kwater prywatnych. Dowiedzieliśmy się, że w Rewalu wybudowano nowoczesną halę sportową z siłownią i odnową biologiczną, stadion i korty tenisowe. Jeśli wczasy, to tylko w Rewalu. Skoro już  znaleźliśmy  pokoje w Rewalu, to  możemy zacząć zwiedzać okoliczne atrakcje: fragmenty  XIV- wiecznego kościoła, który kiedyś  stał w znacznym oddaleniu od morza, a dziś jego resztki znajdują się na plaży, latarnię morską, czy Muzeum Rybołówstwa. Kiedy, zmęczeni zwiedzaniem, wracamy na nocleg do Rewala, czeka nas ciepła , smaczna obiadokolacja.

W ostatnich  latach powstało tu wiele hoteli, pensjonatów oraz kwater prywatnych. W każdym pensjonacie, w każdym prywatnym domu  wynająć  możemy pokój w Rewalu stadion i korty tenisowe.  Wspomnieć należy o licznych atrakcjach dla dzieci, jak jazdy konne, nauka jazdy na skuterach wodnych, kładach itp. Jeśli wczasy, to tylko w Rewalu. Skoro już  znaleźliśmy  noclegi  w Rewalu, to  możemy zacząć zwiedzać okoliczne atrakcje: fragmenty  XIV- wiecznego kościoła, który kiedyś  stał w znacznym oddaleniu od morza, a dziś jego resztki znajdują się na plaży, latarnię morską, czy Muzeum Rybołówstwa.

W samym Rewalu i okolicy jest naprawdę dużo ciekawych rzeczy do zwiedzania. Wynajęcie pokoju w Rewalu daje możliwość odbywania codziennie wycieczek wzdłuż plaży, bo nad może jeździ się przede wszystkim po słońce i jod. Trzeba z tego korzystać niezależnie od pogody. W samym Rewalu i okolicy jest naprawdę dużo ciekawych rzeczy do zwiedzania. Wynajęcie pokoju w Rewalu daje możliwość odbywania codziennie wycieczek wzdłuż plaży, bo nad może jeździ się przede wszystkim po słońce i jod. Trzeba z tego korzystać niezależnie od pogody. Spacery są zdrowe w każda pogodę.  Kiedy, zmęczeni zwiedzaniem, wracamy na nocleg do Rewala, czeka nas ciepła, smaczna obiadokolacja, którą możemy sobie zamówić wraz z zamawianiem pokoi w Rewalu.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.